Kategorie
AgroFoto.pl Aktualności

Spotkania z ekspertami w AgroFoto.pl

Powróciliśmy z bardzo popularnymi w ostatnich latach, spotkaniami z ekspertami.

Powróciliśmy z bardzo popularnymi w ostatnich latach, spotkaniami z ekspertami.

Spotkania z ekspertami to formuła, która pozwala na dzielenie się wiedzą agrotechniczną przedstawiciela firmy z rolnikami. Spotkanie odbywa się za pomocą webinarium, gdzie zaproszony gość przedstawia rozwiązania konkretnych zagadnień rolniczych za pomocą video prezentacji. W spotkaniu uczestniczą rolnicy, którzy mają możliwość interakcji zadając pytania.

Spotkania z ekspertami to narzędzie o bogatej historii. Pierwsze spotkania rolników i ekspertów realizowaliśmy  już w 2013 roku a do dzisiaj odbyło się ich kilkadziesiąt. W zależności od zagadnienia, jego specjalizacji, spotkania pozwoliły gromadzić od kilkudziesięciu do nawet 300 rolników jednym czasie.  

Standardowy czas spotkania to 90 minut, podczas którego gość prezentuje np. swoje rozwiązania dla zadanego problemu i odbywa się sesja Q and A, gdzie rolnicy – za pomocą moderatora – zadają pytania. W przypadku braku możliwości odpowiedzenia na wszystkie pytania, ekspert ma możliwość zapoznania się z pozostałymi pytaniami i odpowiedzenie na nie w późniejszym terminie za pomocą dodatkowych rozwiązań, które budują pakiet narzędzia Spotkania z ekspertami.

W skład pakietu narzędzia Spotkania z ekspertami wchodzi:
– prezentacja / webinarium live
– publikacja Spotkania w mediach społecznościowych AgroFoto.pl oraz podmiotów współpracujących
– udostępnienie nagrania Klientowi do publikacji we własnych kanałach społecznościowych
– transkrypcja ze spotkania oraz jej publikacja na forum AgroFoto.pl

Osoby zainteresowaną współpracą w formule Spotkania z ekspertem prosimy o kontakt Jackiem Skowrońskim (jacek@agrofoto.pl) lub Danutą Ryńską (danuta.rynska@agrofoto.pl)